Josef Kvída přestoupil do Zwolle

1.FK Příbram vyslal do světa další fotbalový talent. Mistr dorostenecké ligy bude v příští sezoně bojovat o místo v sestavě nizozemského PEC Zwolle.
K zisku historického dorosteneckého titulu pro příbramský klub výrazně pomohl Josef Kvída, který nastupoval také za národní tým U-19. Svými výkony si řekl o zahraniční angažmá. V příští sezoně bude nastupovat za mužstvo ligového nizozemského týmu PEC Zwolle. Po Václavu Černém, Dominiku Maškovi a Aleš Matějů tak zkusí další talent příbramské akademie zahraniční angažmá.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka