Jsem rád za příležitost

Ligový benjamínek Michal Kdolský nám sdělil své pocity po remíze s Hradcem.
(otazka)Michale, odehrál jsi první ligový zápas s plnou porcí minut, co bys k němu řekl?(/otazka) (odpoved)Já jsem hrozně rád, že mi trenér Vavruška dal takovouhle příležitost, ale určitě nás mrzí neproměněné šance, které jsme měli a znovu máme na svém kontě vstřelených branek nulu.(/odpoved) (otazka)Dnes jste měli znovu několik šancí, stejně tak i Hradec, co chybělo k tomu, aby jste skórovali?(/otazka) (odpoved)Myslím, že nám chybí především hlad po gólech. Vlítnout do šestnáctky po hlavě a ten míč za čáru prostě dotlačit za každou cenu.(/odpoved) (otazka)Dá se říci, který z hráčů chybí týmu nejvíce?(/otazka) (odpoved)To se takhle nedá určit. Tomáš byl právě ten střelec, který dokázal skórovat i když se týmu nedařilo a naopak Daniel Tarczal zase dokázal ty šance vytvořit. No a Zdeněk Koukal dokáže obojí…Prostě chybí všichni, ale my bychom je měli umět nahradit.(/odpoved) (otazka)S čím jste šli do zápasu?(/otazka) (odpoved)Chtěli jsme hrát hodně vysunutou ofenzivní hru, být aktivní a především co nejrychleji dát gól.(/odpoved) (otazka)A když se to po poločase nepodařilo, k čemu vás nabádal trenér?(/otazka) (odpoved)Měli jsme hrát hlavně po zemi, rychlé narážečky a především být hodně nahoře a nedat Hradci klid na rozehrávku.(/odpoved)
26. 04. 2024
Felix Čejka: Máme plán, který chceme do zápasu přenést