Jsem rád, že jsem něco pochytal

V ohni střel byl na půdě Mladé Boleslavi příbramský dlouhán mezi tyčemi Ondřej Kočí. Jak viděl poslední ligový duel?

V zápase s Boleslaví jsme nejprve přečkali neproměněnou penaltu. Kdyby netrefil tyč, chytil bys ránu?

Já jsem si na tu střelu sáhl, takže jsem ji chytil a vytáhnul na tyč.

Dlouho odolávali v deseti lidech? Byl to náročný zápas, když bylo pokutové území neustále v ohrožení?

Náročný zápas to určitě byl, hlavne po fyzicke stránce, protože jsme šli brzy do 10. Kluci makali na plno, takže klobouk dolů před nimi. Proto je škoda, že jsme dostali gól až v 86. minutě. O to mrzí víc, že už chyběl jen kousek k bodům.

Jaká z těch šancí, za stavu 0:0 byla vůbec nejnáročnější na chycení?

Všechny situace byly složité, Boleslav si místy vytvořila opravdu veliký tlak. Jsem rád, že jsem něco pochytal, ale jak říkám, je škoda, že jsme nedovezli ani bod.

Víme, že stále čekáš na ligovou nulu. Věřil jsi v závěru, že už to vyjde?

Já o tom nějak nepřemýšlím, i když kluci v kabině mi to občas dají sežrat. Soustředím se jen na sebe, abych vždy podal co nejlepší výkon a ona k tomu ta nula určitě přijde.

Daly se vůbec chytat ty dvě gólové rány domácích?

Každému gólu se dá nějakým způsobem předejít, teď už ale nemá cenu se k tomu vracet.

A jak vidíš naše šance v nejbližším zápasu doma se Slavií?

Na zápas se Slavií se určitě poctivě připravíme. Pokusíme se hrát naší hru a budeme věřit, že své šance proměníme a uděláme pro nás důležité body.

neděle 31.3.2019
FK Jablonec
19. 03. 2019
Chceme bodovat na půdě Jablonce