Jsem šťastný, že jsem od Příbrami dostal příležitost

Nečekanou posilu získal náš klub před utkáním se Spartou. Zadní řady posílil Radek Dejmek, kvalitní bek s ligovými zkušenostmi ze Slavie a Liberce.
(otazka)Radku, tvůj příchod byl jistě překvapením. Jak došlo k prvním kontaktům?(/otazka) (odpoved)Minulý týden v úterý jsme si volali s panem Starkou, který měl zájem, abych tu hrál. Byl jsem v situaci, kdy jsem se rozhodoval mezi zahraničním angažmá a Českem. Když jsem pak přijel na jednání do Příbrami, už jsme se rovnou domluvili. Papírově se to upeklo na poslední chvíli, abych stihl zápas, ale trénoval jsem tu už od středy.(/odpoved) (otazka)Nebyla to moc krátká doba na sehrání s týmem před důležitým zápasem?(/otazka) (odpoved)Nepřišlo mi to, že by to bylo krátké. Navíc jsme všichni profesionálové, takže snad to na Spartě z pohledu souhry nevypadlo špatně.(/odpoved) (otazka)Co bys řekl na výkon, který tým předvedl na Spartě?(/otazka) (odpoved)Hráli jsme tam jako tým a plnili jsme to, co jsme si řekli.(/odpoved) (otazka)Dá se říct, jestli náš výkon byl v první půli tak kvalitní, nebo nebyl favorit úplně v pohodě?(/otazka) (odpoved)Asi nebyli v pohodě, ale to, jak se hraje, záleží na obou týmech. My jsme špatně určitě nehráli.(/odpoved) (otazka)Bohužel nakonec z toho body nebyly, takže co čekáš od nadcházejícího zápasu?(/otazka) (odpoved)Půjdeme do toho tak, že chceme vyhrát a získat body. Cítím tu velké odhodlání, abychom to splnili. Není se čeho bát, dá se hrát s každým soupeřem, jak jsme se přesvědčili na Spartě.(/odpoved) (otazka)Pojďme zpět ještě k tvému příchodu. Jak vidíš ty Příbram, jako klub?(/otazka) (odpoved)V Belgii jsem byl také v malém klubu i v podobném postavení v soutěži, takže takhle to skok není. Beru to hlavně tak, že jsem chtěl hrát. Rád bych se zas někdy do zahraničí vrátil, abych se v kariéře posunul, takže to může být pro mě odrazový můstek zpátky. Nejhorší je, když člověk jen dva měsíce trénuje. Z toho pohledu jsem rád, že jsem dostal příležitost, takže jsem štastný že to tak dopadlo.(/odpoved) (otazka)Jaká byla vlastně tvoje příprava, když jsi byl bez angažmá?(/otazka) (odpoved)Problém byl ten, že mi v červnu dobíhala smlouva, a v klubu mi řekli, že se už nemusím vracet, takže jsem se začal připravovat individuálně. Pak jako kmenový hráč jsem začal trénovat s Libercem, kde jsem byl asi deset dní s áčkem. Jenže před odjezdem na soustředění mě přeřadili do B-týmu s tím, abych si hledal angažmá. Celé to období bylo rozkouskované a trénink tak nebyl ideální.(/odpoved) (otazka)A jaký tým jsi tady v Příbrami nalezl z pohledu kvality hráčů?(/otazka) (odpoved)Můj dojem je, že tu je kvalitní tým. Je vyvážený, jsou tu mladí i zkušení hráči. Musím říct, že z toho mám dobrý pocit. Tohle by si mohlo sednout, pak i výsledky přijdou.(/odpoved)