Jsme připraveni, těšíme se na zápas

Trenér Pavel Horváth před duelem s Baníkem Ostrava.

Trenére, jak probíhala příprava mužstva bez zápasů?

Snažili jsme se v rámci nařízených podmínek trénovat a čekali, jak situace dopadne. Nebylo to příjemné neustále jen trénovat a nehrát zápasy. Nyní se soutěž konečně rozbíhá a já věřím, že jsme připraveni.

Může hráče pauza nějakým způsobem ovlivnit?

Já doufám, že nikoliv, nicméně je to jeden z faktorů, na který jsem zvědavý. Poctivě jsme se připravovali, utkání jsou něco jiného než trénink, proto doufám, že na zápasové vytížení hráči navážou kvalitním výkonem.

Cíl pro sobotní duel?

Nemáme moc bodů, naše povinnost je pokusit se získat tři body. Na zápas se těšíme, snad to dobře dopadne.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.