Kalendář 2019 v prodeji

V nabídce fanshopu najdete nejnovější kalendář pro rok 2019. Můžete si jej pořídit za 199 Kč.
Kalendář je v prodeji také při utkání se Spartou Praha. Stánek se suvenýry bude otevřený na tribuně 1FKPB, to znamená co nejblíž příbramským fanouškům i VIP zóně. V kalendáři najdete fotky ze zápasů FORTUNA:LIGY i MOL Cupu z probíhající sezóny 2018/2019, tak jak je pořídili naši kluboví fotografové Zdeněk Brož a Jan Vostrý. (foto 18-19/ostatni/kalendar_2019/foto01.jpg)(/foto) (foto 18-19/ostatni/kalendar_2019/foto02.jpg)(/foto) (foto 18-19/ostatni/kalendar_2019/foto03.jpg)(/foto) (foto 18-19/ostatni/kalendar_2019/foto04.jpg)(/foto)