FK PŘÍBRAM

Kandidát na příbramský gól roku?

Dorostenecké mužstvo v kategorii U16 předvedlo ukázkovou kombinační akci, jejímž výsledkem byla vstřelená branka a vy se na ni můžete v článku podívat.

Na popis gólové akce jsme se zeptali trenéra dorostu U16 Aleše Kočího: "Hráči na videu předvedli kvalitní kombinační fotbal s rozehrávkou od brankáře, kterým se chceme prezentovat postupně všemi kategoriemi od mládeže až po první tým. Cílem je kombinací u vlastní branky vytáhnout soupeře až k našemu pokutovému území a poté dostat míč do volného prostoru, přejít do rychlého přechodu do útoku a samozřejmě gólově zakončit. Snažíme se učit fotbalisty takový styl fotbalu, který je čeká v budoucnosti, jak hrají ti nejlepší týmy na světě."

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School