1.FK Příbram

Karsten Ayong přestoupí na Slovensko

Mladý útočník definitivně opouští Příbram a přestupuje do Dunajské Stredy.

Zanedlouho jednadvacetiletý fotbalista, který byl součástí úspěšné generace, která pod vedením Petra Janoty došla v sezoně 2015/2016 do čtvrtfinále dorostenecké Ligy mistrů, se naposledy objevil v dresu Příbrami v minulé sezoně, kdy týmu pomohl šesti brankami k postupu do FORTUNA:LIGY. Na podzim ovšem hostoval v polských Gliwicích.

Nyní se stěhuje na Slovensko a bude působit v nejvyšší soutěži v dresu Dunajské Stredy, která od podzimu drží druhé místo. „Gliwice neprojevily zájem o Karstenovi další služby. Naopak jsme dostali nabídku od Dunajské Stredy. Její zájem byl velmi vážný a nakonec jsme se dohodli na podmínkách přestupu,“ vyjádřil se k celé situaci ředitel 1.FK Příbram Jan Starka. V novém působišti se potká i se svým bývalým spoluhráčem Martinem Jedličkou.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.