1.FK Příbram

Kdyby se nehrála nadstavba, tak bychom byli po třiceti kolech zachránění

Startuje FORTUNA:LIGA FINÁLE a Příbram bude bojovat ve skupině o udržení. Jak vidí následující dny Jan Rezek?

Získali jsme bod v Teplicích, co to pro tým znamenalo, jaká byla nálada v kabině?

Utkání bylo od nás výrazně kvaltnější než na Slovácku před dvěmi týdny. V posledních kolech dřeme a bylo to znovu těžké utkání. Oba týmy se ocitly pod tlakem, Teplice asi víc a bylo to na nich vidět. My jsme chtěli uspět, abychom si vytvořili co možná nejlepší pozici do nadstavby. Předvedli jsme pár náznaků šancí, ale mohli jsme být nebezpečnější.

Startuje nadstavba, bojujeme o udržení...

Na tuhle situaci se připravujeme už od zimy. Domácí zápasy jsme zvládali, v kabině byla skvělá nálada, ale nedokázali jsme to zužitkovat venku.

Na čtrnáctém místě máme před patnáctou Karvinou náskok dvou bodů, ale na třináctou Opavu ztrácíte rovněž dva body.

Samozřejmě je to hratelné. Každému týmu ale jde o všechno a věřím, že můžeme být nepříjemným soupeřem pro ostatní celky ve skupině. Uvidíme, jak to dopadne. Kdyby se nehrála nadstavba, tak bychom byli po třiceti kolech zachránění. Jenže je tady nový model s baráží, a co se dá dělat. Musíme bojovat až do konce.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.