Kevin Huňa opět v reprezentaci

Příbramský klub má v kategorii U16 svého zástupce.

Trenér reprezentační kategorie U16 Jiří Skála nominoval svůj výběr na tréninkový kemp. Mezi jmény se opět objevil také Kevin Huňa, syn legendy našeho klubu Daniela Huni, jenž v nejvyšší ligové soutěží vsítil 22 branek.

Mladíci odehrají dva přátelské zápasy a to již dnes s dorostem Sparty Praha U17, a ve čtvrtek se stejně starými hráči Dukly Praha.

Kevinovi držíme palce a přejeme hodně štěstí!

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.