Kevin Huňa úspěšně reprezentoval v kategorii U15

Český národní tým se zúčastnil ve Španělsku prestižního turnaje, příbramský klub měl v nominace také svého zástupce.

Reprezentační výběr hráčů do 15 let odcestoval na konci ledna do Španělska, kde svěřence trenéra Karla Havlíčka čekali zápasy proti třem soupeřům. Všechny zápasy se odehráli v Pinatar Areně.

Nizozemsko – ČR 4:1 (3:1)

Branky: 17., 25. a 36. Rijkhoff, 72. Van Duiven z pen. – 38. Werani. ŽK: 78. Faltus.

Sestava ČR: Tomas - Míšek (41. Faltus), Divišek, Páviš (41. Konečný), Lopatář - Gaszczyk (41. Novák), Vitarigov (70. Zachoval), Imider (41. Huňa) - Černý (55. Páleník), Koutný (41. Horák), Werani (55. Ingardia).

ČR – Španělsko 0:6 (0:1)

Branky: 34. Sivares, 50. a 71. Gil, 69. Enríquez, 73. a 75. Herrero.

Sestava ČR: Čechal - Faltus, Divíšek (49. Lopatář), Konečný (67. Gaszczyk), Zachoval – Míšek (67. Páviš), Huňa (57. Imider), Novák (57. Vitarigov) – Páleník (49. Werani), Horák (57. Koutný), Ingardia (49. Černý).

Irsko – ČR 0:2 (0:2)

Branky: 17. a 25. Horák.

Sestava ČR: Tomas – Faltus, Gaszczyk, Konečný, Zachoval – Míšek, Lopatář – Vitarigov (74. Koutný), Huňa (52. Imider), Horák – Werani (52. Ingardia).

Kevin Huňa nastoupil do všech tří utkání a úspěšně reprezentoval jak náš klub, tak i národní tým.

Gratulujeme!