Kolekce dresů na ročník 2020/2021

Představujeme nové dresy od společnosti JAKO!

V novém moderním designu a s novou značkou vyběhnou již příští týden příbramští ligoví fotbalisté k prvnímu duelu v rámci nové sezony FORTUNA:LIGY.

Dres s označením PREMIUM si vás získá moderním designem, svou funkčností a tím, jak skvěle sedí. Je pohodlný a přizpůsobuje se pohybu těla. Nevšední design dává dresu neobyčejný vzhled. Na hřišti tento dres svým vzhledem rozhodně vynikne. Lemy na rukávech jsou žebrované. Dres obsahuje funkci Keep Dry, která přesouvá vlhkost na povrch látky a udrží hráče tak v suchu při pohybu. Látka rychle schne a udrží vás v teple.

Domácí varianta se drží klubových barev, jelikož bude zelený dres, černé trenýrky a zelené štulpny.

Zcela nová bude venkovní sada, když fotbalisté budou se soupeři bojovat o ligové body se světle modrým trikotem, tmavě modrými trenýrkami a tmavě modrými štulpnami.

Na designu pracovalo vedení příbramského klubu spolu s experty ze společnosti JAKO a výsledkem je povedený moderní dres s nejnovějšími světovými trendy pro pohodlí fotbalistů.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School