Kup si roušku, podpoř fanklub!

Vedení 1.FK Příbram spouští prodej limitované edice roušek s motivem klubových barev.

Na výběr je celkem ze 4 variant roušek, přičemž cena je u všech shodná. Celý výtěžek z prodeje roušek bude předán Oficiálnímu fanklubu 1.FK Příbram, který finance využije na své potřeby. (choreo, výjezdy, vlajky...)

Cena je stanovena na 100 korun a roušky jsou k zakoupení na sekretariátu klubu či přes eshop 1.FK Příbram, kde se objeví již dnes večer.

sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
14. 08. 2020
Představení dresů 2020/2021
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO