Kup si roušku, podpoř fanklub!

Vedení 1.FK Příbram spouští prodej limitované edice roušek s motivem klubových barev.

Na výběr je celkem ze 4 variant roušek, přičemž cena je u všech shodná. Celý výtěžek z prodeje roušek bude předán Oficiálnímu fanklubu 1.FK Příbram, který finance využije na své potřeby. (choreo, výjezdy, vlajky...)

Cena je stanovena na 100 korun a roušky jsou k zakoupení na sekretariátu klubu či přes eshop 1.FK Příbram, kde se objeví již dnes večer.

Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.