LFA upravuje termínové listiny

Náhradou za měsíční nucenou výluku se bude nejvyšší soutěž hrát v prosinci až do vánočních svátků.

Pořadí jednotlivých kol zůstane zachované podle původního rozlosování. Jedno okno nabídl přerušený MOL Cup, pro jehož třetí kolo byla v původní listině vyhrazena středa 16. prosince. Poslední zápasy FORTUNA:LIGY v letošním kalendářním roce se odehrají těsně před vánočními svátky ve středu 23. prosince. Členské kluby si díky nové termínové listině odsouhlasily zkrácení zimního přípravného období. Posunutí jarní části není možné s ohledem na plánované EURO a jarní část nejvyšší soutěže se proto znovu rozeběhne po necelých čtyřech týdnech patnáctým kolem již 16. ledna 2021.

10. kolo, so 5.12.2020 SK Sigma Olomouc - 1.FK Příbram

11. kolo, so 12.12.2020 1.FK Příbram - FC FASTAV Zlín