LFA upravuje termínové listiny

Náhradou za měsíční nucenou výluku se bude nejvyšší soutěž hrát v prosinci až do vánočních svátků.

Pořadí jednotlivých kol zůstane zachované podle původního rozlosování. Jedno okno nabídl přerušený MOL Cup, pro jehož třetí kolo byla v původní listině vyhrazena středa 16. prosince. Poslední zápasy FORTUNA:LIGY v letošním kalendářním roce se odehrají těsně před vánočními svátky ve středu 23. prosince. Členské kluby si díky nové termínové listině odsouhlasily zkrácení zimního přípravného období. Posunutí jarní části není možné s ohledem na plánované EURO a jarní část nejvyšší soutěže se proto znovu rozeběhne po necelých čtyřech týdnech patnáctým kolem již 16. ledna 2021.

10. kolo, so 5.12.2020 SK Sigma Olomouc - 1.FK Příbram

11. kolo, so 12.12.2020 1.FK Příbram - FC FASTAV Zlín

12. kolo, st 16.12.2020 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram

13. kolo, so 19.12.2020 1.FK Příbram - MFK Karviná

14. kolo, st 23.12.2020 SK Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram

15. kolo, so 16.1.2021 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň

Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.