Letní příprava začala

Fotbalisté 1.FK Příbram dnes odstartovali tréninkový cyklus v rámci přípravy na FORTUNA:LIGU 2019/2020.

V kádru ligového mužstva došlo k několika změnám. Nová je také sestava realizačního týmu. Trenér Roman Nádvorník spolu s vedením klubu v pondělí ráno všechny přivítal v kabině a kolem 11 hodiny začal první trénink nové sezony.

V té už nebude v příbramských barvách působit několik jmen:

Jan Matoušek, Ruslan Mingazov, Matěj Chaluš - konec hostování ze Slavie Praha

Rudolf Skácel - ukončení kariéry

Ibrahim Keita - konec hostování Olympia Radotín

Egon Vůch - ukončení smlouvy

Milan Nitrianský - ukončení smlouvy

Filip Hlúpik - konec smlouvy

Kádr není v tuto chvíli uzavřen, několik hráčů se o svou šanci teprve popere. Z noviců, kteří dnes běhali po travníku v areálu Stadionu Na Litavce, jmenujeme:

Marek Šíma, Jiří Mezera, Petr Janota, František Belej, Martin Polák - mládežnické týmy 1.FK

Martin Held - zkouška z FC Písek

David Šimek - zkouška z FK Dukla Praha

Mihailo Cmiljanovič - zkouška z Tatranu Prešov

Pavel Vandas - zkouška z FC Táborsko

Michal Škoda - přestup z FC Zbrojovka Brno

Návraty z hostování:

Jiří Januška, Roman Vávra

Nastoupili do přípravy:

Marek Kodr, Tomáš Jablonský, Radek Voltr, Jan Rezek, Miroslav Slepička, Petr Průcha, Matěj Polidar, Jaroslav Tregler, Antonín Fantiš, Roman Květ, Karel Soldát, Rostislav Jandera, David Kilián, Martin Nový, Emmanuel Antwi.

V jednání je příchod Oliviera Kingueho. Asistentem trenéra byl jmenován Radek Kronďák, novým kondičním koučem pak Marek Chrobák, kustodem Svatopluk Mezera. Realizační tým naopak opustili: Jan Netscher, Filip Měchura, Zdeněk Koukal a Petr Jendruščák.

Již brzy přineseme povídání s prezidentem klubu Jaroslavem Starkou, statutárním ředitelem Janem Starkou a trenérem Romanem Nádvorníkem.

sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu