Liberec má formu, my ale musíme vyhrát

Trenér Pavel Horváth povídal před sobotním duelem se Slovanem Liberec.

Měli jsme minulý víkend volno, a tak jsme přidali v tréninku. Pracovali jsme na zlepšení ve všech směrech, dostali jsme velkou šanci se dát dohromady, měli jsme více času na přípravu. Nemáme co ztratit, v každém zápase můžeme jen získat. Liberec jsme sledovali, velmi se jim daří, jejich hráči mají formu, nebude to snadné, ale my si soupeře nemůžeme vybírat, bodovat musíme v každém zápase, abychom se v lize zachránili.

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.