Liga se dohrávat zkrátka nemůže

Prezident příbramského klubu Jaroslav Starka hovoří o situaci ve Fortuna:Lize, kterou zastavila situace v Karviné.

Jaký je váš postoj k situaci v Karviné?

Říkám stále, že se to nedá dohrát. Nejdřív Třinec, teď Karviná. Jak má šéf klubu říct svým hráčům, že mají jet hrát fotbal do Karviné, když mají strach o své rodiny, děti či staré rodiče? Jsem upřímný, pro nás dobře, když se liga nedohraje, my nepadáme. Ale Karviné je mi líto. A pokud má být ten tým čtrnáct dní v karanténě, pak trénovat a teprve potom jít hrát, to jsou tři týdny pryč, a to se ani dohrát nedá. Říkám to LFA, zastavte ten spodek, ať si to dohrají ti nahoře, rozdají si to o poháry, Slavia dostane titul a pak třeba rozšiřte ligu o dva mančafty.

Objevují se hlasy o posunutí konce ligy...

Jakékoliv posouvání termínové listiny je pro mě neakceptovatelné. Už teď se to posunulo o pár dní ve druhé lize kvůli Třinci, teď i první liga, lidi mají pak dovolené, všechno je domluvené, plánujeme nějaký start přípravy na další sezonu. Za mě to nejde. Ale ať se ostatní kluby vyjádří a ty si rozhodnou. Když řeknou, že jdeme hrát, podvolím se, co mám dělat? Ale to nejde. Podívejte se v Německu na Drážďany. Dva nakažení, čtrnáct dní karanténa natvrdo, pak je nechali týden trénovat, pustili je do zápasu a nakonec sestoupili.

sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO