Liga se nerozehraje ani o nadcházejícím víkendu

Přerušení FORTUNA:LIGY trvá dál. Soutěž se nebude hrát ani o víkendu, ani původně plánované vložené kolo uprostřed týdne. Potvrdila to dnes LFA.

LFA ve své tiskové zprávě pro všechny profesionální kluby v ČR sděluje: vzhledem k stále trvajícím krizovým opatřením Vlády ČR se profesionální soutěže neodehrají ani o nadcházejícím víkendu. Ligová fotbalová asociace proto dnes informovala své členské kluby, že sedmé kolo FORTUNA:LIGY se neodehraje dříve než 7. listopadu. Stejně tak v druhé nejvyšší soutěži se zcela jistě nevyužije ani vložený termín, který byl plánovaný dle původní termínové listiny na 4. a 5. listopadu.

Ligová fotbalová asociace bude i nadále ve spolupráci s Národní sportovní agenturou intenzivně jednat s Ministerstvem zdravotnictví i celou Vládou ČR o tom, za jakých podmínek by bylo i za stávajících opatřeních státních autorit možné znovu obnovit profesionální fotbalové soutěže v co nejdřívějším možném termínu.

Ředitel klubu Jan Starka potvrdil, že navzdory prodloužení karanténní přestávky se náš A tým i nadále připravuje na restart soutěže FORTUNA:LIGY.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.