1.FK Příbram

Ligové mužstvo odcestovalo do Turecka

Kdo všechno seděl na palubě?

Realizační tým v čele s trenérem Nádvorníkem v týdnu určil, kdo vyrazí na herní soustředění do Turecka, kde se odehrají tři přípravná utkání na kvalitních travnatých hřištích.

Seznam cestujících: Ondřej Kočí, Martin Vantruba, Mihailo Cmiljanovič, Olivier Kingue, Martin Nový, Jan Kvída, Peter Kleščích, Lukáš Pazdera, Jaroslav Tregler, David Šimek, Soufiane Dramé, Pavel Hájek, Dominik Kříž, Erdi Sehit, Jan Rezek, Karel Soldát, Aydin Yilmaz, Filip Zorvan, Jan Díl, Martin Jindráček, Miroslav Slepička, Jakub Šašinka, Matěj Polidar, Michal Škoda, Radek Voltr, Denis Budínský.

Na své první velké soustředění tak vyrazil i další mladík z příbramské akademie - Denis Budínský. Naopak cesty se nezúčastní Adam Petrák, kterého trápí zdravotní potíže a Emmanuel Antwi, o jehož budoucnosti se bude teprve rozhodovat.

Před odletem kapitán Jan Rezek pronesl: "Těším se na lepší počasí a přírodní trávu. Ta umělá pro moje levé koleno není dobrá, proto jsem na umělce ještě ani jednou letos nenastoupil. V Turecku chceme také utužit partu před náročným jarem sezony. Přišli dobří kluci, fotbalově i povahově, vypadá to dobře, tak se snad dáme dohromady a ligu zachráníme.

Již brzy přineseme další podrobnosti a fotky ze soustředění.

Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners