Ligové mužstvo odstartovalo zimní přípravu

Vedení klubu spolu s realizačním týmem přivítalo hráče poprvé v roce 2021. Zimní příprava bude trvat pouze dva týdny.

V kádru došlo k několika změnám. V příbramském dresu na jaře již neuvidíme Zdeňka Folprechta, který odchází do kyperského Ermisu, kam ho uvolnilo vedení 1.FK Příbram po předchozí domluvě. S týmem se rozloučil také Dušan Pinc, se kterým byla ukončena spolupráce.

O místo v kádru naopak zabojují navrátilci z hostování Jiří Januška, Martin Polák a Denis Laňka

Aktuálně není domluvené žádné přátelské utkání, vzhledem ke koronavirové situaci v České republice.

Již brzy přineseme rozhovor s prezidentem klubu Jaroslavem Starkou, statutárním ředitelem Janem Starkou a trenérem Pavlem Horváthem.

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.