Ligové mužstvo v karanténě!

Zápas Příbrami v Českých Budějovicích odložen na neurčito.

Vedení soutěže dnes reagovalo na epidemickou situaci v klubu 1. FK Příbram a s ohledem na rozhodnutí Krajské hygienická stanice Středočeského kraje odložilo na neurčito utkání 14. kola FORTUNA:LIGY Příbrami na hřišti Českých Budějovic.

Při povinném předzápasovém testování na přítomnost viru SARS-CoV-2- byl v klubu 1. FK Příbram nalezen významně vysoký počet pozitivních případů a středočeská hygienická stanice proto nařídila karanténní opatření, která znemožňují sehrát poslední utkání Příbrami v tomto kalendářním roce.

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.