Ligoví jubilanti - Rezek a Bednář

Před utkání se Slavií klub gratuloval dvěma ligovým jubileím. Jan Rezek nastoupil ke svému 200. zápasu v Synotlize, Roman Bednář ke 100. utkání.
Generální ředitel klubu Petr Větrovský a majitel Jan Starka gratulovali před začátkem zápasu dvěma zkušeným hráčům, bývalým reprezentantům, kteří dosáhli v ligových statistikách na významnou metu. (foto 15-16/a-tym/29/foto13.jpg)(/foto) Jan Rezek nastoupil k 200. zápasu v nejvyšší české soutěži. Ligové starty začal sbírat v Teplicích, další zápasy zaznamenal ve Spartě, Plzni a Bohemians. Do českých statistik se mu nepočítají další starty ze zahraničních angažmá v Krasnodaru, v kyperských celcích Famagustě, Limassolu, Aradipou nebo čínském Čchang-čchou. Roman Bednář nastoupil ke 100. zápasu. Ligový debut z Mladé Boleslavi měl v roce 2002, na dlouhé roky pak odešel na britské ostrovy, kde hrál v Heart of Midlothian, West Bromwich, Leicesteru a Blackpoolu. Působil i v tureckém Ankaragücü a Sivassporu. Po návratu do Česka hrál ve Spartě.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School