Ligový start s číslem 200 pro Tondu Fantiše

Jubilejní 200. ligový zápas odehrál v Ďolíčku příbramský tahoun Antonín Fantiš.

72 1.FK Příbram - debut 3. 8. 2008 proti Brnu; 2008 - 2010, 2017 - 2019

81 Baník Ostrava - 2010 - 2013

14 FK Jablonec - 2014-2015

33 Fastav Zlín - 2016-2017

Tondo, odehrál jsi 200. ligový zápas. Co říkáš na takovouto metu?

Je to určitě hezká meta. Vlastně kdybych nebyl dva roky bez fotbalu kvůli zraněním, mohl jsem mít už i víc. Jsem rád každopádně, že jsem toho dosáhnul .

Na jaký zápas si vzpomeneš nejčastěji?

Krásné zápasy byly určitě v Ostravě, kde chodilo hodně fanoušků. Vybavuje se mi zrovna zápas se Slavií, kde jsme vyhráli 3:1 a zachránili ligu před osmnácti tisíci lidmi. Jinak samozřejmě první ligový gól v Příbrami proti Olomouci v 90. minutě zápasu na 3:2. I tady to také znamenalo velké přiblížení k záchraně.

A tipni si. Kolik zápasů ještě přidáš?

Když bude zdravíčko sloužit a budu mít výkonnost, chtěl bych zkusit dosáhnout klidně ještě jednou tolik a to 400. zápas!

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners