Ligový tým pokračuje v přípravě na restart soutěže

Profesionální kluby mohou trénovat bez početního omezení.

Po jednáních s Národní sportovní agenturou a Ministerstvem zdravotnictví Ligová fotbalová asociace informovala členské kluby o právním výkladu Krizového opatření Vlády ČR z pondělí 12. října, na základě kterého je možné tréninkové jednotky absolvovat bez omezení počtu osob s ohledem k tomu, že se pro hráče i členy realizačních týmů jedná o jejich hlavní výdělečnou činnost.

Vzhledem k tomu, že v případě profesionálních sportovců působících v jednom klubu spadá jejich společná tréninková činnost mezi hromadné akce osob společně vykonávajících podnikatelskou nebo jinou obdobnou činnost ve smyslu výjimky stanovené krizovým opatřením vlády, může pokračovat tréninkový proces profesionálních fotbalových klubů bez nutnosti rozdělovat na skupiny po šesti osobách. Zcela zásadní je tento výklad především pro týmy, které v příštím týdnu vstoupí do základních skupiny Evropské ligy. I nadále zatím pro všechny ligové kluby platí zákaz užívání vnitřních prostor. Nejen o tomto opatření bude Ligová fotbalová asociace v nejbližších dnech jednat s Ministerstvem zdravotnictví.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.