Limitovaná edice s Janem Matouškem

Objevem letošní ligové sezony je bezesporu Jan Matoušek, jako vzpomínku si nyní mohou fanoušci zakoupit šálu s jeho portrétem.

Limitovaná edice. Vyrobeno pouze 100 kusů. Letošní sezona je velkým ročníkem pro Jana Matouška a také pro jeho příbramské příznivce. Vedení klubu se proto rozhodlo vytvořit limitovanou edici šál s jeho tváří jako vzpomínku na sezonu 2018/2019.

“Nemáme takové finanční možnosti, abychom jako světové kluby nabízeli šály s tváří všech našich fotbalistů, proto jsme se dříve těmto záležitostem vyhýbali. Nicméně se shodneme všichni, že v této sezoně je kometou ligy a oblíbencem fanoušků Jan Matoušek. Příznivci si mohou šálu zakoupit již brzy na klubovém eshopu, v prodeji pak bude při domácím zápase s Duklou a případném barážovém utkání se Zbrojovkou Brno,” vyjádřil se marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Šály jsou v nabídce do vyprodání zásob, dotisk není plánován, proto doporučujeme neváhat s nákupem. Cena byla stanovena na 299 korun.

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.