Limitovaná edice s Janem Matouškem

Objevem letošní ligové sezony je bezesporu Jan Matoušek, jako vzpomínku si nyní mohou fanoušci zakoupit šálu s jeho portrétem.

Limitovaná edice. Vyrobeno pouze 100 kusů. Letošní sezona je velkým ročníkem pro Jana Matouška a také pro jeho příbramské příznivce. Vedení klubu se proto rozhodlo vytvořit limitovanou edici šál s jeho tváří jako vzpomínku na sezonu 2018/2019.

“Nemáme takové finanční možnosti, abychom jako světové kluby nabízeli šály s tváří všech našich fotbalistů, proto jsme se dříve těmto záležitostem vyhýbali. Nicméně se shodneme všichni, že v této sezoně je kometou ligy a oblíbencem fanoušků Jan Matoušek. Příznivci si mohou šálu zakoupit již brzy na klubovém eshopu, v prodeji pak bude při domácím zápase s Duklou a případném barážovém utkání se Zbrojovkou Brno,” vyjádřil se marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Šály jsou v nabídce do vyprodání zásob, dotisk není plánován, proto doporučujeme neváhat s nákupem. Cena byla stanovena na 299 korun.