1.FK Příbram

Limitovaná edice s Janem Matouškem

Objevem letošní ligové sezony je bezesporu Jan Matoušek, jako vzpomínku si nyní mohou fanoušci zakoupit šálu s jeho portrétem.

Limitovaná edice. Vyrobeno pouze 100 kusů. Letošní sezona je velkým ročníkem pro Jana Matouška a také pro jeho příbramské příznivce. Vedení klubu se proto rozhodlo vytvořit limitovanou edici šál s jeho tváří jako vzpomínku na sezonu 2018/2019.

“Nemáme takové finanční možnosti, abychom jako světové kluby nabízeli šály s tváří všech našich fotbalistů, proto jsme se dříve těmto záležitostem vyhýbali. Nicméně se shodneme všichni, že v této sezoně je kometou ligy a oblíbencem fanoušků Jan Matoušek. Příznivci si mohou šálu zakoupit již brzy na klubovém eshopu, v prodeji pak bude při domácím zápase s Duklou a případném barážovém utkání se Zbrojovkou Brno,” vyjádřil se marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Šály jsou v nabídce do vyprodání zásob, dotisk není plánován, proto doporučujeme neváhat s nákupem. Cena byla stanovena na 299 korun.

Příští zápas
sobota 23.11.2019
FORTUNA:LIGA, 17. kolo
14:30h
Bohemians Praha 1905
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners