Linhart a Černý zářili za lvíčata

Útočník Příbrami Zdeněk Linhart, který se v týdnu připojil k českému týmu U21, skóroval v přípravném zápase proti Slovensku. Hvězdou zápasu byl odchovanec 1.FK Václav Černý, který dal hattrick
Zdeněk Linhart, který dostal na poslední chvíli pozvánku do české jedenadvacítky nastoupil v Karviné v základní sestavě proti Slovensku se trefil v 16. minutě. Excelentní výkon pak předvedl příbramský odchovanec Václav Černý, hrající za nizozemský Ajax Amsterdam. Devatenáctiletý fotbalový talent zničil slovenského soupeře třemi brankami.
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.