Lubega odchází do Portugalska

Ugandský útočník přestupuje do klubu Estrela Amadora.

Edrisa Lubega přišel do Příbrami z estonského Paide v únoru letošního roku na hostování do léta 2022. Součástí dohody bylo, že pokud dostane zajímavou nabídku, může být hostování ukončeno. Nabídka přišla z druhé nejvyšší portugalské ligy od klubu Estrela Amadora.

Lubega se rozhodl nabídku využít a odchází tak z Příbrami, ve které stihl odehrát devět ligových utkání a vstřelil dvě branky.

1.FK Příbram děkuje Edrisu Lubegovi za jeho práci a přeje hodně štěstí do dalšího angažmá!

sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.