Lukáš Pazdera přestoupil do Příbrami

Vedení klubu se podařilo dotáhnout příchod dalšího zkušeného ligového fotbalisty.

Lukáš Pazdera působil během své kariéry především dlouhé roky ve Zlíně, kde zastával funkci kapitána. V létě roku 2017 přestoupil do Baníku Ostrava. Zde první dvě sezony nastupoval pravidelně, připsal si 49 ligových startů. V letošním ročníku nebyl již tak vytížení, a tak vyslyšel nabídku z Příbrami, které bude pomáhat v boji o záchranu v nejvyšší soutěži.

Šikovný pravý obránce se 1.FK Příbram upsal do června roku 2021. Již v únoru bude moci rozšířit své konto v počtu startů v nejvyšší soutěži. Aktuálně dosáhl hranice 122 utkání, v kabině našeho mladého týmu bude tak patřit ke zkušenejším hráčům.

Přejeme do angažmá hodně úspěchů a pevné zdraví!

sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
18. 01. 2020