1.FK Příbram

Lukáš Pazdera přestoupil do Příbrami

Vedení klubu se podařilo dotáhnout příchod dalšího zkušeného ligového fotbalisty.

Lukáš Pazdera působil během své kariéry především dlouhé roky ve Zlíně, kde zastával funkci kapitána. V létě roku 2017 přestoupil do Baníku Ostrava. Zde první dvě sezony nastupoval pravidelně, připsal si 49 ligových startů. V letošním ročníku nebyl již tak vytížení, a tak vyslyšel nabídku z Příbrami, které bude pomáhat v boji o záchranu v nejvyšší soutěži.

Šikovný pravý obránce se 1.FK Příbram upsal do června roku 2021. Již v únoru bude moci rozšířit své konto v počtu startů v nejvyšší soutěži. Aktuálně dosáhl hranice 122 utkání, v kabině našeho mladého týmu bude tak patřit ke zkušenejším hráčům.

Přejeme do angažmá hodně úspěchů a pevné zdraví!

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.