FK VIAGEM PŘÍBRAM

Lukáš Pleško se rozloučí s kariérou

Lukáš Pleško se o poločase utkání s Plzní slavnostně rozloučí s kariérou v příbramském klubu.
Nejčastěji nastupoval Lukáš Pleško na pozici obránce a stal se jednou z legend příbramského fotbalu. Do klubu přišel z Blšan v lednu roku 2006. V době kdy do týmu přišel, to byl již hráč s ligovými zkušenostmi z Plzně a právě z Blšan. V příbramském klubu toho stihl opravdu hodně. Nastoupil do 155 ligových zápasů, ve kterých vstřelil deset gólů. V týmu působil do roku 2014, když naposledy do ligového utkání nastoupil v květnu při vítězství nad Mladou Boleslaví. „V týmu jsem působil hodně let a po celou dobu jsem zde byl spokojený. Jsem rád, že rozlučku s kariérou budu moct zažít při zápase s Plzní, za kterou jsem také nastupoval. Doufám, že na zápas přijde hodně diváku, na fanoušky se těším,“ vyjádřil se Lukáš Pleško. Lukáš Pleško o poločase zápasu s Plzní, který se hraje v neděli 13. září zamává naposledy jako hráč tribunám a fanouškům vhodí několik šál. (tucne)Ligové statistiky Lukáše Pleška:(/tucne) Zápasů: 341 (155 v Pb) Gólů: 17 (10) Sezon v lize: 16 Na zápas s Plzní klub připravil akci „Vyprodáme zápas s Plzní?“, v rámci které mají ženy a děti vstup na utkání zdarma. Dalším zajímavostí zápasů je určitě premiéra na lavičce Plzně bývalého trenéra Příbrami Kamila Tobiáše a jako hlavní trenér Plzně se fanouškům představí pro Příbram známý Karel Krejčí. Lístky je možné zakoupit také v předprodeji a to v prodejnách Dami, které jsou v hypermarketu Albert, Tesco a v Pražské ulici. Vstupenka stojí 100Kč.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM