MOL cup - los určil utkání v Hradci Králové

O soupeři pro 1.FK Příbram v 3. kole rozhodl los v pražském sídle Fotbalové asociace ČR, která soutěž řídí.

Ve hře bude ve 3. kole 16 z 18 účastníků první ligy. Už v úvodním kole vypadl nováček nejvyšší soutěže z Pardubic, který senzačně prohrál na penalty v divizním Kolíně. V 2. kole pak Zlín překvapivě podlehl na hřišti třetiligového Ústí nad Orlicí 0:1.

Domácí pohár je výrazně poznamenaný koronavirovou krizí. Řada klubů z nižších soutěží v úvodních dvou kolech raději odstoupila kvůli povinnosti absolvovat před zápasy se soupeři z první a druhé ligy test na covid-19 a hrozbě celotýmových karantén pro neprofesionální mužstva. Ve 2. kole bylo kontumováno 18 z 27 utkání.

1.FK Příbram se domluvila se soupeřem z Hradce Králové, že utkání sehraje 9. října v 17:00.

LOS 3. KOLA ČESKÉHO FOTBALOVÉHO POHÁRU MOL CUPU

(úřední hrací termín 30. září):

Chlumec nad Cidlinou - Teplice, Karlovy Vary - Opava, Ústí nad Orlicí - České Budějovice, Domažlice - Olomouc, Přepeře - Plzeň, Slovácko - Prostějov, Sparta Praha - Blansko, Brno - Jihlava, Žižkov - Liberec, Karviná - Vlašim, Třinec - Ostrava, Líšeň - Jablonec, Slavia Praha - Dukla Praha, Chrudim - Mladá Boleslav, Táborsko - Bohemians Praha 1905, Hradec Králové - Příbram.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School