Máme motivaci hrát dorosteckou Ligu mistrů

Jiří Januška válí za dorostenecký tým příbramské U19. Skvělé výkony jej posunuly i do reprezentačního výběru stejné kategorie. Jak vidí šance svého týmu na úspěch v dorostenecké lize?
(otazka)Tabulku vedete s velkým náskokem, a ty jsi odehrál všechny zápasy. Jaká je nálada v kabině?(/otazka) Nálada je skvělá, stojíme jeden při druhým a makáme každý zápas. Myslím, že partu máme výbornou. Už od prvních dnů, co jsme spolu, ukazujeme, že tyhle dva ročníky jsou silné a myslím, že je to vidět i na hřišti. (otazka)Je to velká motivace, když hrajete s tím vědomím, že máte možnost zahrát si dorosteneckou Ligu mistrů?(/otazka) Motivace je to obrovská. Myslím, že je to sen každého mladého fotbalisty, zahrát si Ligu mistrů, i když tohle by byla ta "pouze" dorostenecká. (otazka)Považuješ tento fakt, že byste mohli hrát ligu mistrů, za doposud největší úspěch ve tvé fotbalové kariéře?(/otazka) Myslím, že by to byl opravdu velký úspěch úplně pro všechny a odměna pro všechny, kteří jsou v týmu, i pro ty, kteří nám pomáhají po celou část sezóny. (otazka)Tobě osobně se daří, plný počet zápasů, 15 gólů. Nastupuješ i za reprezentaci?(/otazka) Jsem rád, že mi to tam padá, ale je to zásluha celého týmu. Já jsem vždy jen ten šťastný, který ten balón dopraví do brány. Ano, nastupuji za reprezentaci U18, ale byl jsem i s U19. (otazka)Jak často trénujete v klubu?(/otazka) To je podle zápasu, jelikož nás je hodně v soutěži, tak hrajeme i "anglický týden" tedy sobota, středa, sobota. Ale když je normální týden tak máme 7 tréninku + víkendový zápas. (otazka)Věnuješ se fotbalu jen na tréninku, nebo si individuálně přidáváš?(/otazka) Chodím i individuálně se svým taťkou. (otazka)Jak lze fotbal skloubit se školou?(/otazka) Do školy se samozřejmě snažím chodit co nejvíce a hodně komunikuji s učiteli, protože je toho vážně hodně. Občas potřebuji určité věci dovysvětlit. (otazka)Jaký je tvůj cíl a sen?(/otazka) Liga mistrů nebo velký šampionát, Mistrovství Evropy nebo Mistrovství světa. (otazka)Když se vrátíme o 12 let zpět. Kdo tě k fotbalu přivedl?(/otazka) Už od malička mě k němu vedl hlavně taťka, který hrál fotbal také a stále hraje. Podporu ale cítím od celé rodiny.