Máme pro vás příbramské dresy!

Fortuna slaví 30 let, slavte i vy. Získejte pro sebe nový dres.

Všichni bychom si přáli vidět vyprodaný stadion. Slyšet chorály z narvaných tribun. Současná doba tomu ale nepřeje, a tak je ideální chvíle podpořit Příbram jinak! Obléknout náš nový dres a fandit z domova. Chtěli byste jeden takový?

Není nic jednoduššího, než ho získat od Fortuny! Generální partner ligy slaví 30. narozeniny a v rámci oslav si připravil pro nové sázkaře dresy Příbrami!

„Jsme rádi, že se FORTUNA:LIGA mohla opět rozběhnout, i když bohužel bez divácké podpory na stadionech. Pro nás ve Fortuně jsou fanoušci na prvním místě, a proto jsme se rozhodli je odměnit novým dresem jejich oblíbenců. Jedná se tím pádem i o podporu klubu jako takového,“ řeklmarketingový manažer Fortuny Marek Janoušek.

Přijďte si pro něj na ifortuna.cz. Stačí se zaregistrovat a vybrat si vstupní bonus „Dresy pro nováčky“. Poté jen splňte jeho podmínky a můžete se těšit na nový dres.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.