Máme víc šancí proto, že víc útočíme

Prvního ligového gólu kariéry se dočkal příbramský obránce Pavel Ricka. Bohužel pro něj však nepadla v zápase, který by dopadl vítězně. Jaké bylo utkání proti Slovanu?
(otazka)Jak moc porážka mrzí, když jste měli po poločase nakročeno k výhře?(/otazka) (odpoved)Hodně nás to mrzí. Dostali jsme se dovedení před konce půle, a mysleli jsem že to udržíme. Nakonec jsme to museli dotahovat, až jsme to úplně ztratili.(/odpoved) (otazka)Ty jsi se poprvé v kariéře zapsal mezi ligové střelce. Co bys řekl k tomu momentu?(/otazka) (odpoved)Byl to rohový kop od Koukala rozehraný na zadní tyč. Martin Šlapák míč vrátil zpátky před prázdnou brankou a já to celkem v klidu dorazil.(/odpoved) (otazka)Při standardkách se dostáváš často do zakončení. Znamená to, že je to tvá silná stránka?(/otazka) (odpoved)Ano, mám za úkol být na přední tyči, než se tam dostane brankář. Musím říct, že ty standardky mám rád. V tréninku jsem se na to také zaměřil, takže doufám, že na tuhle branku navážu a budu dávat víc gólů.(/odpoved) (otazka)V závěru zápasu ses objevil dokonce na hrotu...(/otazka) (odpoved)Trenéři mě poslali do útoku, abychom zjednodušili hru. Měli jsme se s Wagym poprat o míče, být víc před brankou a vyrobit nějaký závar.(/odpoved) (otazka)Ona ta šance dokonce i přišla. Byl to těžký míč?(/otazka) (odpoved)Byl jsem zády k brance, měl jsem branku přes hlavu, snažil jsem se to z otočky trefit, ale nevyšlo to, škoda.(/odpoved) (otazka)Soupeř byl ovšem také velmi kvalitní. Jak vás zaměstnávali jejich ofenzivní hráči?(/otazka) (odpoved)Bylo to dost těžký. Oba útočníci jsou hodně rychlí hráči a mají výborný střed zálohy se Štajnerem a Váchou, kteří dávali přihrávky za náš do běhu. Tohle bylo těžké zachytávat, i centry před bránu.(/odpoved) (otazka)Navzdory prohře asi dorazily nějaké gratulace. Je to tak?(/otazka) (odpoved)Ano, proběhly gratulace i přes prohru, od kamarádu a známých, rodičů i zde v kabině. Jsem rád, že jsem se trefil.(/odpoved) (otazka)Jak se ti v posledních zápasech hrálo. Tým totiž viditelně hraje na ofenzivní notu a divákům se ta hra líbí.(/otazka) (odpoved)Je znát, že těch šancí máme víc. Ikdyž dostaneme gól a dotahujeme, tak víme, že si šance vytvoříme. Také máme víc standardek. A to je zas víc šancí pro mě. Doufám, že ten náš styl bude pokračovat.(/odpoved)