Marcel Čermák hráčem Příbrami!

Těsně před utkáním s Opavou se podařilo dotáhnout příchod mladého záložníka a ten si okamžitě připsal úspěšný debut.

Marcel Čermák má za sebou, i ve svém mladém věku (22 let), pestrý fotbalový život. V dorostenecké kategorie nastupoval v pražské Slavii, kde také působil v Juniorské lize. Poté přišel přestup do Viktorie Žižkov, za kterou si dva roky zahrál Fortuna národní ligu.

Následující tři roky začal oblékat dres prvoligového slovinského klubu Aluminij, za který poslední dva roky nastupoval pravidelně a odehrál 54 utkání. Těsně před duelem s Opavou se podařilo administrativně dokončit jeho přestup do Příbrami a Čermák si tak zapsal v sobotu velmi úspěšný start do nového angažmá v Příbrami.

sobota 5.3.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
FK Viktoria Žižkov
20. 11. 2021
Jaroslav Tregler: Za náznaky šancí zasloužená remíza
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.