FK VIAGEM PŘÍBRAM

Marcel Čermák přestupuje do Českých Budějovic

Střední záložník odchází z Příbrami a zamířil na jih Čech.

V říjnu roku 2021 přišel ze slovinského Aluminij do Příbrami Marcel Čermák a postupem času se vypracoval v jednu z opor týmu. V letošní sezoně při absenci Tomáše Wágnera zastával pozici kapitána týmu. Za své působení u řeky Litavky zasáhl do 35 utkání a vstřelil dvě branky.

Na jaře letošního roku ho již v zeleném dresu neuvidíme, protože odchází na přestup do Českých Budějovic, kam na konci roku zamířila také trenérský dvojice Zápotočný - Nikl.

FK VIAGEM PŘÍBRAM přeje Marcelu Čermákovi do nového angažmá jen samé úspěchy a děkuje za jeho práci v Příbrami!

sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM