FK VIAGEM PŘÍBRAM

Marek Kodr: ​Je to obrovské zklamání

Obránce Marek Kodr po utkání neskrýval zklamání z neúspěšné koncovky, která tým potkala už ve druhém domácím utkání.

Další úspěšný zápas v obranné činnosti týmu, ale opět bez vstřelené branky, navíc v důležitém zápase se sousedním týmem v tabulce, jak krátce po zápase hodnotíš dnešní utkání?

Je to obrovské zklamání, byli jsme víc na balonu, hráli jsme více ofenzivně, měli jsme více šancí, ale bohužel nám tam nic nespadlo. Pro nás velká ztráta.

V prvním poločase jsme měli několik zajímavých ofenzivních náznaků akcí, ale nedotáhli jsme je do finální fáze, např. Marko Alvir táhl nějaké útoky které však nedokončil vhodnou přihrávkou, říkali jste si k těmto situacím něco v kabině?

Měli jsme hrát všichni rychleji, což platilo i pro Marka, on je specifický hráč, tvoří hru, je nebezpečný, někdy možná míč přidrží více než je potřeba, ale nic dramatického k jeho hře trenér neříkal.

Ty jsi hrál minulé zápasy s maskou, jak moc Tě to ve hře omezovalo?

Nebylo to nic hrozného, je to samozřejmě o zvyku, ze začátku je každý odraz balonu trochu nezvyklý, ale během pár soubojů jsem si zvyknul a bylo to bez problémů.

Nyní už je to v naprostém v pořádku?

Ano, už jsem v pohodě, už to bylo v pořádku i minulý zápas, ale preventivně jsem si masku ještě nechal.

Naše situace není momentálně vůbec růžová, jak se vrátit znovu na vítěznou vlnu, na které jsme byli v úvodu sezóny?

Góly, góly, góly...musíme dát naše šance, získat body a tím získat více v klidu ve hře a tím pádem i v koncovce.

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953