1.FK Příbram

Markéta Starková ředitelkou akademie

Vedení příbramské akademie doznalo změny na pozici ředitele.

Novou ředitelkou byla jmenována Markéta Starková, která se již seznámila s chodem akademie a pustila se do plnění své funkce.

Naše akademie je proslulá výchovou talentovaných fotbalistů po stránce sportovní, také je však kladen důraz na vzdělání každého jedince. Dalším osobou, která má za úkol opět zkvalitnit fungování celé akdemie je tak nyní ředitelka Starková.

“Beru tuto pracovní možnost jako velkou výzvu, ze své minulosti mám zkušenosti s vedením kolektivu a věřím, že vše bude fungovat i zde. Prvním mým cílem je zlepšení komunikace s rodiči našich hráčů a zpestření jídelničku v rámci večeří,” pronesla pár vět ředitelka Markéta Starková.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.