Martin Fillo je po operaci slepého střeva

Příbramský záložník Martin Fillo si už v této sezóně nezahraje kvůli operaci slepého střeva. Palce v boji o poháry tak bude držet svým spoluhráčům pouze z tribuny.
Čtyřiadvacet zápasů odehrál v této sezóně Martin Fillo. Po náhlé operaci slepáku už další starty pravděpodobně nepřidá, navíc v posledním kole proti Viktorii Plzeň stejně nebude moci hrát kvůli dohodě klubů. (kurziva)"Teď budu mít tři týdny klid a pak můžu začít pozvolna trénovat. Cítím se po operaci dobře, ležím ve Fakultní nemocnici v Plzni. Domů bych měl jít v pátek,"(/kurziva) píše z nemocnice Martin Fillo. Příbram si v posledních zápasech vykopala šanci na poháry, takže tato neplánovaná absence Martina mrzí: (kurziva)"Máme výjimečný tým. Už teď mi chybí a těším se, až budu moci přijet za klukama do kabiny."(/kurziva) Poháry se přiblížily po výhře nad Duklou a skokem na 5. místo v tabulce. Měl by podle ex-plzeňského útočníka tento tým šanci? (kurziva)"Kdyby ten tým hrál nějakou dobu spolu, tak určitě jo. Ale když je tam víc změn každý půlrok, tak se to přibrzdí, než si to vše zase sedne. Ale bylo by zajímavé sledovat Příbram, kdyby se všechny současné hráče podařilo udržet. A také je dobré, aby to podpořil silný sponzor,"(/kurziva) tuší náročnost skrývající se za úspěchem. Martina zdravíme a přejeme mu, ať je zase líp a ať jej vidíme co nejdřív na hřišti.