Martin Kraus přestupuje z Bohemians 1905

Posilu 1.FK Příbram získává z Bohemians 1905. Devatenáctiletý záložník Martin Kraus už ve čtrnácti zápasech nakoukl do ligy.
Čtrnáct ligových utkání za Bohemians 1905, starty v mládežnických reprezentacích ČR i fotbalové začátky při působení ve Spartě Praha. To je vizitka záložníka Martina Krause, který se stává členem A-týmu a jako člen kádru odcestuje na soustředění v Turecku. (kurziva)„Ano, dohodli jsme se na přestupu Martina Krause z Bohemians 1905. Jsme rádi, že dohoda proběhla rychle,“(/kurziva) potvrdil přestup prezident klubu Jaroslav Starka. (kurziva)„Martin se k nám již teď připojí a v sobotu s námi odcestuje na soustředění do Turecka. Jsem rád, že se nám podařilo získat tohoto talentovaného mládežnického reprezentanta ČR a jsem také přesvědčen, že do našeho velmi mladého mužstva dobře a rychle zapadne,“(/kurziva) prozradil Petr Větrovský.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners