Martin Kraus přestupuje z Bohemians 1905

Posilu 1.FK Příbram získává z Bohemians 1905. Devatenáctiletý záložník Martin Kraus už ve čtrnácti zápasech nakoukl do ligy.
Čtrnáct ligových utkání za Bohemians 1905, starty v mládežnických reprezentacích ČR i fotbalové začátky při působení ve Spartě Praha. To je vizitka záložníka Martina Krause, který se stává členem A-týmu a jako člen kádru odcestuje na soustředění v Turecku. (kurziva)„Ano, dohodli jsme se na přestupu Martina Krause z Bohemians 1905. Jsme rádi, že dohoda proběhla rychle,“(/kurziva) potvrdil přestup prezident klubu Jaroslav Starka. (kurziva)„Martin se k nám již teď připojí a v sobotu s námi odcestuje na soustředění do Turecka. Jsem rád, že se nám podařilo získat tohoto talentovaného mládežnického reprezentanta ČR a jsem také přesvědčen, že do našeho velmi mladého mužstva dobře a rychle zapadne,“(/kurziva) prozradil Petr Větrovský.