FK PŘÍBRAM

Martin Melichar přestupuje do Viktorky Žižkov

Po třinácti letech, od žákovských let až po několik sezón v A-týmu, končí brankář Martin Melichar. Odchovanec klubu bude od příští sezóny působit na Žižkově.

Jak uvedl Martin na svém instagramu: "Jedna kapitola koční, další začíná. Chtěl bych poděkovat Příbrami za celých 13 let, které jsem zde strávil. Získal jsem zde spoustu zážitků, na které nikdy nezapomenu a spoustu zkušeností, které mi nikdo nevezme. Děkuji všem trenérům, kteří mi pomohli se posunout, všem spoluhráčům i kamarádům, které jsem poznal, celému vedení a fanouškům Příbrami. Momentálně je na čase jít dál."

Martinovy statistiky skutečně evidujeme od nejmenších kroků. Mezi nezapomenutelné patří jistě jeho rychlý vstup do ligového kolotoče v 19 letech a jeho výborná práce s míčem

Martin Melichar odchytal 85 zápasů v našich barvách, do dalších utkání nastoupil v dresu "B" týmu. Další desítky zápasu odchytal v dorosteneckých i žákovských soutěží. Už jednou působil mimo barvy Příbrami, když hostoval v Trebišově v sezóně 21/22.

S koncem smlouvy využil možnost zůstat při svých sportovních ambicí a bude bojovat ve druhé lize v barvách Žižkově. 

Martinovi děkujeme za všechny roky v našem klubu a držíme palce v jeho dalším angažmá!

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School