FK VIAGEM PŘÍBRAM

Martin Nový: Do další stovky chci víc vyhrávat

Před utkáním s Mladou Boleslaví jsme o názor na nadcházející zápas požádali našeho čerstvého "stovkaře" Martina Nového

Martine, v neděli nás čeká utkání s Mladou Boleslaví. Co můžeme čekat od tohoto zápasu.

Boleslav má ofenzivně laděné mužstvo, takže pro nás by tím mohly vznikat prostory směrem dopředu.

Po příchodu trenéra Jarolíma se dlouho nemohli prosadit a měli jen o pár bodů víc než my. Proč se jim nedařilo?

Asi to bylo sehráváním, protože oni hlavně udělali několik přestupů reprezentantů do svého týmu.

Jak jste se na zápas přípravovali, když jste měli k dispozici 14denní pauzu?

Trenér se nás snažil spíš víc pozat a dostat do nás pár nových věcí. Nejsme v situaci, že bychom měli čekat, potřebujeme bodovat.

Ty máš za sebou stovku zápasů, jak bys tuhle etapu v kariéře hodnotil?

Nejvíc mě mrzí, že nemám víc vítězných zápasů, výhru jsem zažil snad jen ve dvaceti zápasech, takže bych si přál víc vyhrávat.

Na jakém postu se ti nejlépe hraje - obrana nebo záloha?

Rozhodně v záloze, rád si zaútočím.

sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM