Martin Zeman přestupuje do Příbrami

Rychlý záložník v našem klubu působil již v sezoně 2014/2015.

Spolu s Romanem Bednářem táhl mužstvo Martin Zeman při svém prvním působení skoro až do Evropské ligy. Nyní přichází na své úspěchy navázat. S klubem podepsal Zeman smlouvu na dva roky. V předchozích letech působil ve Spartě Praha, Viktorii Plzeň či švýcarském Sionu nebo izraelském Hapoelu Raanana.

“Při svém prvním působení u Litavky patřil Martin Zeman k oporám týmu a to především v ofenzivě. Na levé straně záložní řady dokáže unikat soupeřům a připravovat gólové šance pro své spoluhráče,” okomentoval přestup fotbalisty Zemana do našeho klubu prezident Jaroslav Starka.

Svého času se extravagantní fotbalista probíhal po trávníku s růžovými vlasy a číslem 7. Od nové sezony změnil barvu svých vlasů a nastupovat bude s dresem číslo 99.

Navrátilec Zeman k přestupu řekl: “V Izraeli mi nevyhovoval styl fotbalu, proto jsem si vybral Příbram, kde jsem již působil. Znám šéfa klubu pana Starku a budu moct hrát opět svůj fotbal.”

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners