Mašek a Černý vítězi v anketě

Dominik Mašek a Václav Černý dosáhli úspěchu v anketě Fotbalové asociace ČR. Dominik byl vyhodnocen Nejlepším hráčem v kategorii starší dorost, Vašek získal ocenění Talent roku v kategorii mladšího dorostu.
V anketě Fotbalové asociace ČR Grassroots mládežnického fotbalu byli úspěšní příbramští odchovanci. Nejlepším starším dorostencem roku 2013 se stal Dominik Mašek, který je momentálně hráčem německého Hamburku. Než se přesunul do Německa, připsal si za 1.FK Příbram čtyři starty v Gambrinus lize. Aktuálně je Dominik Mašek nejmladším hráčem, co kdy nastoupil v Gambrinus lize. „Dominik i Václav dosáhli tohoto ocenění naprosto právem, protože to jsou opravdu výjimeční fotbalisté s výjimečným talentem. A škoda pro celý český fotbal je, že díky finanční situaci musí takoví hráči, jako jsou například oni dva, odcházet tak brzo," uvedl k úspěchům obou hráčů generální ředitel Petr Větrovský. V kategorii o nejlepšího mladšího dorostence roku 2013 vyhrál také bývalý příbramský hráč. Vítězem se stal Václav Černý, který je již hráčem nizozemského Ajaxu Amsterdam. Oba dva hráči jsou v současnosti hvězdami a tahouny mládežnických reprezentaci ČR. (foto 13-14/ostatni/oceneni_pro_maska_a_cerneho/foto01.jpg)(/foto)
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice