1.FK Příbram

Matěj Polidar přestupuje do Sparty

V poslední den přestupů v tomto roce došlo k dohodě mezi Příbramí a Spartou, když se podařilo uskutečnit přestup Matěje Polidara.

Příbramský odchovanec dostal nabídku od pražské Sparty a vedení Příbrami ji vyslyšelo. 

“Matěj je nadějný hráč, který dostal nabídku na přestup do pražské Sparty a my jsme se rozhodli, že mu nebudeme bránit v cestě. Jsem rád, že jsme se domluvili na setrvání Matěje Polidara v Příbrami do konce sezóny. Je to pro nás jeden z klíčových hráčů a ještě nám zajisté pomůže. Přeji mu, aby angažmá ve Spartě pro něj bylo úspěšné a pomohlo mu v dalším výkonnostním růstu,” okomentoval situaci okolo Matěje Polidara prezident 1.FK Jaroslav Starka. 

Polidar tak letošní rok odehraje ještě v barvách Příbrami, k fotbalistům z pražské Letné se připojí na startu ročníku 2020/2021.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.