1.FK Příbram

Matěj Polidar přestupuje do Sparty

V poslední den přestupů v tomto roce došlo k dohodě mezi Příbramí a Spartou, když se podařilo uskutečnit přestup Matěje Polidara.

Příbramský odchovanec dostal nabídku od pražské Sparty a vedení Příbrami ji vyslyšelo. 

“Matěj je nadějný hráč, který dostal nabídku na přestup do pražské Sparty a my jsme se rozhodli, že mu nebudeme bránit v cestě. Jsem rád, že jsme se domluvili na setrvání Matěje Polidara v Příbrami do konce sezóny. Je to pro nás jeden z klíčových hráčů a ještě nám zajisté pomůže. Přeji mu, aby angažmá ve Spartě pro něj bylo úspěšné a pomohlo mu v dalším výkonnostním růstu,” okomentoval situaci okolo Matěje Polidara prezident 1.FK Jaroslav Starka. 

Polidar tak letošní rok odehraje ještě v barvách Příbrami, k fotbalistům z pražské Letné se připojí na startu ročníku 2020/2021.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.