Matěj Polidar se vrací hostovat do Příbrami

Po čtrnáctidenním startu zimní přípravy ve sparťanských barvách se vrací příbramský odchovanec znovu hostovat k Litavce.

Pro sparťanský web uvedl: „Moc se mi tu líbilo, jsem rád za takovou zkušenost, byť to byly jen dva týdny. Poznal jsem, jak to tu chodí, a trénoval jsem se skvělými hráči. Určitě mi to něco dalo, vím na čem dál pracovat. V létě se vrátím a znovu zabojuju o svoje místo.

Dvacetiletý záložník na podzim přestoupil do AC Sparta Praha, odkud mu dál pokračovalo hostování u Litavky. Do zimní přípravy naskočil se svým novým klubem, aby se sžil s prostředím klubu i spoluhráči. Pro herní praxi bude ovšem nejlepší, aby zůstal dál u Litavky, kde dosud nasbíral 27 ligových starů a vstřelil jednu branku. S hostováním i na jaře tak pokračuje dle původního plánu znovu v našem týmu, ke kterému se po víkendu připojí.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.