FK PŘÍBRAM

Matěj Polidar se vrací hostovat do Příbrami

Po čtrnáctidenním startu zimní přípravy ve sparťanských barvách se vrací příbramský odchovanec znovu hostovat k Litavce.

Pro sparťanský web uvedl: „Moc se mi tu líbilo, jsem rád za takovou zkušenost, byť to byly jen dva týdny. Poznal jsem, jak to tu chodí, a trénoval jsem se skvělými hráči. Určitě mi to něco dalo, vím na čem dál pracovat. V létě se vrátím a znovu zabojuju o svoje místo.

Dvacetiletý záložník na podzim přestoupil do AC Sparta Praha, odkud mu dál pokračovalo hostování u Litavky. Do zimní přípravy naskočil se svým novým klubem, aby se sžil s prostředím klubu i spoluhráči. Pro herní praxi bude ovšem nejlepší, aby zůstal dál u Litavky, kde dosud nasbíral 27 ligových starů a vstřelil jednu branku. S hostováním i na jaře tak pokračuje dle původního plánu znovu v našem týmu, ke kterému se po víkendu připojí.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School