Matěj Polidar se vrací hostovat do Příbrami

Po čtrnáctidenním startu zimní přípravy ve sparťanských barvách se vrací příbramský odchovanec znovu hostovat k Litavce.

Pro sparťanský web uvedl: „Moc se mi tu líbilo, jsem rád za takovou zkušenost, byť to byly jen dva týdny. Poznal jsem, jak to tu chodí, a trénoval jsem se skvělými hráči. Určitě mi to něco dalo, vím na čem dál pracovat. V létě se vrátím a znovu zabojuju o svoje místo.

Dvacetiletý záložník na podzim přestoupil do AC Sparta Praha, odkud mu dál pokračovalo hostování u Litavky. Do zimní přípravy naskočil se svým novým klubem, aby se sžil s prostředím klubu i spoluhráči. Pro herní praxi bude ovšem nejlepší, aby zůstal dál u Litavky, kde dosud nasbíral 27 ligových starů a vstřelil jednu branku. S hostováním i na jaře tak pokračuje dle původního plánu znovu v našem týmu, ke kterému se po víkendu připojí.

sobota 29.2.2020
FK Mladá Boleslav
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu