Matěj Polidar v nominaci české U21

Ofenzivní talent Matěj Polidar je v nominaci pro nejbližší reprezentační sraz "Lvíčat", tedy týmu U21.

Reprezentační jednadvacítka má před sebou pokračování kvalifikace na evropský šampionát, kterou rozehrála v září v Českých Budějovicích, kde porazila Litvu 2:0. Říjnové zápasy s Řeckem a Skotskem uvidí diváci v Karviné a Uherském Hradišti.

Trenér Karel Krejčí nominoval příbramského útočníka Matěje Polidara do svého výběru, ve kterém lze mezi dalšími jmény najít ještě další tři příbramské odchovance, kteří už působí v jiných klubech: Jan Matoušek, Martin Jedlička a Matěj Chaluš.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners