Měli jsme katastrofální vstup do zápasu

Trenér Roman Nádvorník na tiskové konferenci hodnotil zápas, který ovlivnily výrazné individuální chyby.

Roman Nádvorník: "Hodnocení je jednoduché - měli jsme katastrofální vstup do zápasu. Individuálními chybami jsme pustili za 20 minut soupeře do vedení 3:0 a tím pádem bylo o zápase rozhodnuto. Pak jsme se malinko zvedli, ale za stavu 1:3 jsme udělali fatální chybu, kterou nevidíte na úrovni žáků. Pokud něco takového uděláte za stavu 1:3, nahrajete Kalabiškovi, který pak šel sám na brankáře, asi těžko můžeme pomýšlet na lepší výsledek. Pořád to ale máme ve vlastních rukách a věříme si. Bohemku máme na čtyři body, Opavu na pět a klíčový zápas bude s Karvinou. Když ty zápasy zvládneme, tak bychom se souboji s týmem z druhé ligy mohli vyhnout."

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners