1.FK Příbram

Měli jsme udělat taktický faul

Jaroslav Tregler hodnotil nepovedené utkání s Jabloncem.

Prvnímu gólu předcházelo velké sólo a série našich chyb, jak jsi to viděl ty?

Začalo to u mě, když jsem vystupoval, soupeř si to kolem mě obhodil a za mnou vznikl prostor, kam si vzal míč. Měli jsme udělat taktický faul a zabránit tak v cestě k brance.

Vedoucí branka přišla po naší velké šanci, kterou bohužel Filip Hlúpk neproměnil, ovlivnilo to utkání?

Měli jsme vést a místo toho jsme prohrávali, během pěti minut. Kdybychom gól dali, myslím si, že by to bylo úplně jiné utkání. Bohužel se tak nestalo, ale nedá se nic dělat, neměli jsme si také nechat hned dát takový zbytečný gól.

Druhý gól, penalta. Jak k tomu došlo?

Hráč, který vstřelil gól, byl v ofsajdu, takže následovalo vrácení k předchozí situaci a to penalta byla. Uděláme penaltu z jejich autu. Vhazují aut u rohového praporku, nepohlídáme si hráče, dostanou to do vápna a je z toho faul. To jsme viděli všichni.

Prohráli jsme tak s novým koučem Romanem Nádvorníkem, který před reprezentační pauzou nahradil Josefa Csaplára. Co trenér přinesl nového?

Chtěl by hrát více ze zajištěné obrany, než to bylo pod trenérem Csaplárem, kdy jsme hráli hodně otevřeně. To je asi nevětší změna, kterou chtěl udělat. V repre pauze jsme něco naběhali a tento týden jsme dělali spíše taktické věci.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.