1.FK Příbram

Měli jsme udělat taktický faul

Jaroslav Tregler hodnotil nepovedené utkání s Jabloncem.

Prvnímu gólu předcházelo velké sólo a série našich chyb, jak jsi to viděl ty?

Začalo to u mě, když jsem vystupoval, soupeř si to kolem mě obhodil a za mnou vznikl prostor, kam si vzal míč. Měli jsme udělat taktický faul a zabránit tak v cestě k brance.

Vedoucí branka přišla po naší velké šanci, kterou bohužel Filip Hlúpk neproměnil, ovlivnilo to utkání?

Měli jsme vést a místo toho jsme prohrávali, během pěti minut. Kdybychom gól dali, myslím si, že by to bylo úplně jiné utkání. Bohužel se tak nestalo, ale nedá se nic dělat, neměli jsme si také nechat hned dát takový zbytečný gól.

Druhý gól, penalta. Jak k tomu došlo?

Hráč, který vstřelil gól, byl v ofsajdu, takže následovalo vrácení k předchozí situaci a to penalta byla. Uděláme penaltu z jejich autu. Vhazují aut u rohového praporku, nepohlídáme si hráče, dostanou to do vápna a je z toho faul. To jsme viděli všichni.

Prohráli jsme tak s novým koučem Romanem Nádvorníkem, který před reprezentační pauzou nahradil Josefa Csaplára. Co trenér přinesl nového?

Chtěl by hrát více ze zajištěné obrany, než to bylo pod trenérem Csaplárem, kdy jsme hráli hodně otevřeně. To je asi nevětší změna, kterou chtěl udělat. V repre pauze jsme něco naběhali a tento týden jsme dělali spíše taktické věci.

Příští zápas
sobota 18.1.2020
Příprava A-tým, Tipsport Liga
10:30h
Bohemians Praha 1905
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
07. 01. 2020
Příbram zahájila zimní přípravu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners