Měníme trenéra, končí Dušan Uhrin, přichází Karel Krejčí

Čtvrtá porážka v jarní části sezóny ukončila angažmá trenéra Dušana Uhrina v Příbrami. Vedení týmu se ujímá Karel Krejčí.

Tvrdý direkt ve formě porážek z dvou posledních zápasů na hřištích soupeřů v Třinci a s Olomoucí "B" znamená konec působení trenéra Dušana Uhrina u našeho týmu.

"Změnu jsem udělat musel, čtyři jarní porážky ohrožují náš postupový cíl," komentoval úterní změnu v realizačním týmu šéf klubu Jaroslav Starka. Tým v sedmi jarních zápasech třikrát zvítězil: nad Líšní, Prostějovem a Duklou. Jenže také čtyřikrát prohrál: v Karviné, s Varnsdorfem a nyní v Třinci a Olomouci. Děkujeme trenéru Uhrinovi za spolupráci a přejeme mu hodně štěstí v dalších angažmá.

Vedení týmu se ujímá "domácí" Karel Krejčí. Když před 17 lety naposledy působil u Litavky, jistě netušil ani on, že jej cesty zavedou až k ligovému titulu s Plzní či působení u reprezetačních lvíčat. Nový kouč již stačil probrat úvodní rámec spolupráce s asistenty Romanem Bednářem, Jakubem Krištofkem i Radkem Sňozíkem.

Rozhovor s Karlem Krejčím uveřejníme ve středu.