Měsíc náborů je po roce zpět!

Fotbalové kluby po celé republice opět hledají fotbalové hvězdičky

První září neznamená pro děti jen návrat do školních lavic. V tomto měsíci si také často vybírají, čemu se budou během roku ve volném čase věnovat. A fotbalové kluby jim pod záštitou FAČR nabízí hned celý měsíc, kdy děti můžou přijít i s kamarády do jednoho z oddílů a vyzkoušet si fotbalový trénink na vlastní kůži.

Akce Měsíc náborů si klade za cíl přivést co nejvíce dětí ke sportování a k pohybu jako takovému. Koná se v desítkách obcí a měst po celé České republice a každý rok se jí účastní tisíce předškoláků a žáků základních škol. „Akce každoročně probíhá ve dvou měsících, a to v září a v květnu. Celosvětová koronavirová pandemie se však dotkla i Měsíce náborů a akce se v letošním květnu konat nemohla. O to větší radost máme, že zářijové nábory proběhnou a opět se do nich zapojí fotbalové oddíly ze všech krajů naší republiky, které ve spolupráci s mateřskými a základními školami přivedou na fotbalová hřiště a rozpohybují tisíce dětí. Věříme, že i díky těmto akcím poznají krásu fotbalu a sportování s kamarády a mnoho z nich vybere fotbal jako sport, kterému se budou chtít věnovat pravidelně v jejich místních klubech,“ uvádí Michal Blažej z Grassroots úseku FAČR a koordinátor akcí.

Na webové adrese www.nabory.mujprvnigol.cz najdete, kde všude se akce letos v září koná. Zároveň zde nechybí kontakt na jednotlivé kluby. Jejich zástupci zase mohou k propagaci náborů využít tiskoviny, které jsou na stejné adrese v sekci Materiály ke stažení. Zviditelnit celou akci pomáhá také kampaň Hledáme fotbalové hvězdičky, která propojuje historii a současnost. Zapojily se do ní fotbalové osobnosti - Antonín Panenka, Karel Poborský a Bořek Dočkal. Je tak docela možné, že je budete během září vídat i mimo fotbalové trávníky. A třeba vás přivedou přímo na některý z letošních náborů.

neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO